Recent Posts

Grunto spalvos įtaką krevečių spalvai

Posted by     Uncategories      363 Comments  views (8560)
Grunto spalvos ir kreveciu spalvos koreliacija. Patvirtino pigmentacijos intensyvumo priklausomybę nuo grunto spalvos.

Karotinoidai

Posted by     Uncategories      194 Comments  views (4381)
Krevečių veisėjai visada žvelgia į būdus, kaip pagerinti krevečių spalvą ir ryškumą. Nors kruopštus veisimas ir atranka vaidina svarbų vaidmenį tobulo ir spalvingo atspalvio išgavimui, pakalbėkime apie tai, ką bet kas iš mūsų gali pakeisti krevečių dietoje, kad pagerintume pigmento kokybę. Čia pagrindinę rolę vaidina karotinoidai.

Carotenoids and their role in shrimp life

Posted by     Uncategories      304 Comments  views (8503)
Shrimp keepers and breeders are always looking into ways to improve color and brightness of their shrimps. While careful breeding and selection plays a big role in the perfect and gorgeous tint, let’s talk about what any hobbyist could do today by supplementing pigment improving elements into the shrimp diet. And the stars here are carotenoids.

Apie Gėlavandenio akvariumo krevetės

Posted by     Uncategories      74 Comments  views (13978)
Jau kuri laika populiaru laikyti akvariume ne vien žuvys. Kadangi mano parduotuve specializuojasi akvariumo krevečių srityje, pabandysiu parašyti trumpa „survival guide“ pasitelkus bendrai prieinama informacija, bet labiau suspausta ir klasifikuota.

Caridina multidentata

Posted by     Uncategories      109 Comments  views (2879)
We'd like to celebrate the beginning of our journey with little fun facts about our favorite and very first shrimp - Amano.
Product successfully added to the product comparison!